Ofertat tona


Oferta e Veres tek hotel Theranda

Oferta e Veres tek hotel Theranda

Për rezervime nga 1 korrik -31 Gusht, nese rezervoni direkt

 • Ne ofrojmë  20% ulje per akomodim në dhomat executive dhe superiore
 • 10% ulje ne dhomat standarte 

Ne Hotel Theranda ne u ofrojme klienteve tane Cmimet me te mira te Garantuara per te njejten dhome nese ju prenotoni direkt nga website yne. Ne aplikojme nje barazi te politikes se cmimeve. Ju mund te na kontaktoni sa me pare. Rezervo direkt ne Hotel Theranda!


 

Ofertë vere në Hotel Theranda

Ofertë vere në Hotel Theranda

Tek Hotel Theranda ne gjithnje kujdesemi per klientet tanë duke bërë oferta cmimesh.  

Per rezervime me nete qendrimi ne vere 2018, perfitoni  

15% ulje per te gjitha dhomat superiore dhe ekzekutive me mengjes  
 

Uljet jane te vlefshme vetem nese rezervoni nga website. Përfitoni uljen e dëshiruar! 

Festoni 7-8 Marsin ne Hotel Theranda

Festoni 7-8 Marsin ne Hotel Theranda

Gëzuar 7 Marsin mësues të dashur!

Mësuesit mbeten figura të rëndësishme e të respektuara që jetojnë gjatë në kujtesën tonë.
Për të shprehur mirënjohjen ndaj jush Hotel Theranda fton stafe ose grupe mësuesish të festojnë 7 Marsin në një atmosferë të ngrohtë dhe miqësore në një ambjent komod dhe modern.

Gëzuar 8 Marsin të dashura nëna dhe motra!

8 Marsi  na  kujton gjithmonë një mirënjohje të madhe; mirënjohje ndaj nënave tona që na sollën në jetë.  Në këtë festë të madhe, stafi i Hotel Therandës dëshiron të jetë pranë jush dhe t’ua bëj ditën të paharrueshme. Në ambjentin tonë do të ndjeheni ngrohtë nga përkushtimi ynë dhe do të keni privatësinë për ta shijuar ashtu si dini ju.

 

 

Oferte dreke

Menu me 3 Pjata

 • Antipaste/ Sallate (në mes të tavolinës)
 • Pjate Kryesore (me bazë mishi)
 • Embelsire dhe fruta

- Pije jo alkolike te perfshira

- Muzikë  

vetem 1500 leke/personi 

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni:

Tel: +355 692051531 

email: reservations@therandahotel.com

Ps: Rezervimi paraprak i nevojshëm

Dita e Verës në oazin e luleve

Dita e Verës në oazin e luleve

Festoni Ditën e Verës në Hotel Theranda

- Hyrja në kopësht me një pije mirëseardhje me dekorim lulesh të stinës
- Koktejl në kopësht mes miqsh, nën shoqërinë e antipastave të vogla
- Vazhdimi në ambjentet e brendshme me dekor plot ngjyra pranverore me ushqim dhe muzikë.

Menuja e Ditës së Verës:

    -Sallate mikse pranverore
    -Pasta shtëpie
    -Fileto pule e shuar në verë të bardhë shoqëruar me patate
    -Mousse me fruta pylli

Oferta: vetëm 1600 lekë personi përfshi pijet: verë shtëpie, freskuese, ujë mineral.

Wine Tasting Event

Wine Tasting Event

Manderina Promotions is organizing

"Wine Tasting Event"

Spring is comming!

Let's make a toast with fine Albanian wine!

Entry fee: 1000/ per person

(incl: 3 glasses of wine, bread and cheese to taste)

Please join us for a wine tasting at Theranda Hotel on Friday 20 March 2015 hr

Oferta e Shen Valentinit 2019

Oferta e Shen Valentinit 2019

Jepi partnerit tend nje nate romantike!

Nxito dhe suprizo te dashurin tend!

Prenoto direkt ne  www.therandahotel.com dhe perfito nga paketa jone, vetem per 72 Euro cifti. Keshtu do perjetosh emocione te forta ne Naten e Shen Valentinit ne Hotel Theranda, Tirane. Hotel Theranda eshte vertet nje oaz ne mes te zones se Bllokut, dikur nje zone rezidenciale e komunizmit, ndersa sot nje qender e argetimit ne qytet.

Prenoto tani dhe kurse!

Qendro nga 12-18 shkurt 2019

Oferta perfshin:

 • Pije mireseardhje 
 • Nje nate akomodim per dy persona ne dhome dopjo 
 • Dy bileta kinemaje per nje film romantik  
 • Mengjes i bollshem per ciftin 
 • Ceck out vone deri ne oren 13.00 
 • Internet Wi-Fi
 • Parking i garantuar
Darka e Krishtlindjeve në Hotel Theranda

Darka e Krishtlindjeve në Hotel Theranda

Ejani në Tiranë dhe festoni Krishtlindjet. Hotel Theranda ofron cmimin më të mirë të akomodimit në zemër të Tiranës, pranë lokaleve të gjallëruara në zonën e Bllokut. Ju mund të ecni vetëm 7 minuta nga Theranda  në Sheshin Skënderbej. 

Vetëm për 35 euro/personi

Oferta përfshin:

 • Akomodim në dhomë (minimumi për dy netë)
 • Nje gote verë mirëseardhje
 • Darka festive
 • Mëngjes bufe
 • Kalim në nje dhomë më të mirë (sipas mundësive)
 • Check out i vonë

Oferta është e vlefshme nga 22 -27 Dhjetor 2018

Ju lutemi rezervoni tani në: reservations@therandahotel.com


 

Transferte falas Aeroport-Hotel Theranda (ardhje)

Transferte falas Aeroport-Hotel Theranda (ardhje)

Ku rezervoni nga faqja jone nje dhome superiore ose ekzekutive per minimumi dy nete merrni transferte falas nga aeroporti i Tiranes. 

Lutem konfirmoni te dhenat e sakte te fluturimit tuaj dhe kohen e mberritjes ne Aeroportin Nderkombetar te Tiranes. 

Oferta nuk kombinohet me oferta te tjera

Per me shume informacion ju lutem shkruani tek: reservations@therandahotel.com

Festa e Pavaresise ne Tirane!

Festa e Pavaresise ne Tirane!

Për te gjithe bashkëatdhetarët që deshirojne të festojne festat kombëtare në Tirane, Hotel Theranda ofron një paketë të parezistueshme:

Akomodim në dhomë dyshe për 2 persona me Mëngjes + Darkë vetëm për 65 Euro*

Mëngjesi shërbehet në stilin buffet ndërsa darka për kënaqësine tuaj maksimale do të rezervohet në një nga restorantet më të mira të Bllokut!!

Oferta përfshin :

 • Mëngjes
 • Darkë
 • Internet Wi-Fi falas
 • Parkim
 • Të gjitha taksat

E vlefshme për periudhën 23-30 Nëntor 2017

Ofertë eksluzive për Festat e Fundvitit: Nëse rezervoni deri më 10 Dhjetor për periudhën e Krishtlindjeve dhe Vitit te Ri, perfitoni 20 % ulje.

Për detaje të mëtejshme, ju lutem na kontaktoni ne:

*Oferta për një person është 55 Euro HB (gjysem pensioni).

 Theranda Hotel Ulje Cmimesh

Theranda Hotel Ulje Cmimesh

Tek Hotel Theranda ne gjithmone perpiqemi t'ju ofrojme klienteve tane cmimet me te mira. Shini ketu disa prej uljeve 

 1. 10%  Ulje për rezervime 7 ditë përpara datës së mbërritjes
 2. 10 % UIlje për rezervime të bëra direkt nga faqja jone e internetit. 
 3. 10%  Ulje për qëndrime të gjata më shumë se 2 netë 

Qendro në Pranverë 2018

Shënim: Ofertat janë ta pavarura nga njëra-tjetra dhe nuk mund të kombinohen. Lutemi kërkoni oferten tuaj!

Ofertë për pjesëmarrësit në Maratonën e Tiranës

Ofertë për pjesëmarrësit në Maratonën e Tiranës

Në kuadër të organizimit të Maratona e Tiranës 2018 nga Bashkia e Tiranës, që do të zhvillohet në datën 7.10.2018, Theranda Hotel që ndodhet në zonën e Bllokut ofron akomodim në dhomë teke nga 50 Euro dhe në dhomë dyshe 55 Euro.

Oferta është e vlefshme për datat 6 deri 10 Tetor.

Suksese në #TiranaMarathon

Festë me verë shqiptare tek Hotel Theranda në pritje të Vitit të Ri

Festë me verë shqiptare tek Hotel Theranda në pritje të Vitit të Ri

Shpreh dëshirat dhe ngri një dolli fatsjellëse për vitin e ri 2015! 

Tirana do të jetë plot me njerëz që festojne dhe pijnë së bashku. Kërkoni një vend të veçantë ku të pini një gotë vetëm me të afërmit apo miqtë tuaj të ngushtë?

Bar Hotel Theranda është vendi i duhur per një trajtim festiv luksoz- një hotel i njohur për mikëpritjen e tij dhe për atmosferën e ngrohtë

Ne kemi zgjedhur verërat me të mira shqiptare për ju. Mund të zgjidhni pijen tuaj të preferuar nga bari ynë. Ngrini një dolli me të dashurit tuaj.

Bari  Therandës hapet pas mesnatës. Një shishe vere shqiptare fillon nga 10 Euro. Rezervoni vendin tuaj. Hyrja e lirë!

Oferta është e vlefshme  31 dhjetor -2 janar 2015!

;